Frankowicze BiznesPotrzebujesz pożyczki na zakup nieruchomości dla firmy? Sprawdź ofertę PFR

Potrzebujesz pożyczki na zakup nieruchomości dla firmy? Sprawdź ofertę PFR

Potrzebujesz pożyczki na zakup nieruchomości dla firmy? Sprawdź ofertę PFR

Zakup nieruchomości będzie jednym z ważniejszych kroków na drodze rozwoju Twojej firmy. Jeżeli jesteś przekonany do podjęcia wspomnianej inwestycji i zrealizowania projektu, koniecznie musisz dopilnować wszelkich formalności. Znalazłeś interesujący Cię lokal? Zgłoś się do PFR w celu przeanalizowanie dostępnej ofert pożyczek dla firm oraz spółek.


pożyczka hipoteczna

Pożyczka na zakup nieruchomości dla firm w Podkarpackim Funduszu Rozwoju pozwoli na rozbudowanie działalności firmy, który zyska nowy lokal użytkowy lub usługowy. Jedną z opcji w przypadku zakupu nieruchomości dla firm jest pożyczka hipoteczna, która umożliwia skorzystanie z funduszy od 500 tys. do 1 mln złotych do 10 lat z możliwością wcześniejszej spłaty — w takim przypadku wymagany wkład własny wynosi 10%. Pożyczka dla firm na zakup lokalu jest udzielana przedsiębiorcom z sektora mikro-, małego oraz średnio, którzy prowadzą działalność na terenie województwa podkarpackiego z zarejestrowaną tutaj firmą lub jej oddziałem.

oferta PFR

W ofercie PFR posiada pożyczka na zakup nieruchomości komercyjnych dla firm na terenie województwa podkarpackiego. Korzystając z pożyczki dla spółki z o.o., można sfinansować lokale użytkowe, lokale usługowe, biura, magazyny, a także całe budynki, tj. hotele, budynki firmowe, a nawet galerie handlowe. Aby skorzystać z pożyczki, wystarczy skontaktować się z działem sprzedaży telefonicznie, złożyć wniosek osobiście lub za pomocą poczty wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami, a następnie podpisać umowę pożyczki. O pożyczkę mogą ubiegać się również osoby, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego, jednakże umowa dotycząca pożyczki może zostać zawarta wyłącznie po zarejestrowaniu przez te osoby działalności gospodarczej. Oprócz zakupu nieruchomości dla firmy z pożyczki od PFR można rozbudować budynek, przeprowadzić jego modernizację lub zakupić wszelkie sprzęty i narzędzia, które są potrzebne do usprawnienia działalności.

Dodaj komentarz


Najciekawsze artykuły o kredytach w frankach

Ostatnio komentowane porady

Interesująca publikacja.
Zawarcie odpowiedniej umowy jest najważniejszą kwestią w...
Rozmowa kwalifikacyjna bywa stresująca, jednak opanowanie to...
Mój były mąż ma ograniczone prawa rodzicielskie. Dzięki...
Kiedy braliśmy kredyt we frankach nie przypuszczaliśmy,że...
W przypadku kiedy ktoś jest laikiem warto udać się po...
Bardzo dobry artykuł. Każdemu na początku sprawy polecam...
Na pewno nie zostawię tej sprawy bez wyjaśnienia i będę...